
29 жніўня 2014 11:15:00
Падводныя камяні дзяржаўна-прыватнага партнёрстваАляксандр Швец, старшыня РГА "Беларуская навукова-прамысловая асацыяцыя"

15 жніўня 2014 10:51:00
«Нельга павялічваць падатковую нагрузку на бізнэс»Аляксандр Калінін, старшыня ГА «Беларускі саюз прадпрымальнікаў»

31 ліпеня 2014 11:28:00
Спрошчаная сістэма падаткаабкладання: метадычны дапаможнік па прымяненніУ метадычным дапаможніку прадстаўлены матэрыялы, якія адлюстроўваюць дзеючы ў Рэспубліцы Беларусь механізм прымянення ССП.
Навiны па тэгах
«Экономическая газета» выяснила трудности и возможности развития бизнес-кооперации в стране

Вовлечение субъектов малого и среднего предпринимательства в кооперационные производственные цепочки, налаживание устойчивых связей по изготовлению ими деталей, узлов, комплектующих для крупных предприятий стали в последнее время предметом активного обсуждения на уровне органов государственного управления и в деловой среде.
Проблемы и возможности для кооперации, алгоритмы поиска бизнес-партнеров рассматриваются в публикации «Как развить бизнес-кооперацию», с текстом которой можно ознакомиться по ссылке https://neg.by/novosti/otkrytj/kak-razvit-biznes-kooperatsiyu/